Loading

Usługi

Zobacz, czym dokładnie się zajmujemy:

 Przygotowanie projektów budowlanych – są to zarówno budynki mieszkalne, całe osiedla, domki jednorodzinne, wielorodzinne, budynki użytkowe, biurowce. Zaczynamy od wstępnego projektu, po czym kolejno według wytycznych klienta poszerzamy projekt i uzupełniamy go szczegółowo.

 Realizacja projektów – czuwamy nad przebiegiem prac ekipy budowlanej, doborem odpowiednich materiałów, trzymaniem się przez wykonawców wcześniej ustalonego harmonogramu oraz terminów.

 Wykonywanie prac remontowych oraz wykończeniowych – rodzaj prac w zależności od potrzeb klienta, tutaj między innymi podłogi, ściany, wylewki, gładzie, zarówno w nowych domach, jak i tych wieloletnich, które potrzebują odnowienia.

 Suszenie murów – do tych prac wykorzystujemy nowoczesne sprzęty, dzięki którym odciągnięcie wilgoci i osuszenie budynku jest działaniem szybkim i w pełni skutecznym.

 Odgrzybianie – prace te wykonujemy za pomocą mocnych i skutecznych środków w domach starych, wieloletnich, które mają niepoprawnie skonstruowaną wentylację oraz w tych nowych, gdzie doszło do zalania, jeśli łazienka znajduje się na piętrze.

 Montowanie instalacji – tutaj głównie instalacji elektrycznej w domu, istnieje również możliwość przerobienia starej instalacji.

 Projektowanie wnętrz – na pomoc nasi specjaliści przychodzą do tych, którzy w ogóle nie mają pomysłu na to, jak urządzić swój nowy dom. Doradzamy wybór sprzętów, mebli, które również na życzenie składamy.