Loading

Projekty wnętrz

Jak już zostało wspomniane wcześniej współpracujemy także z wybitnymi, młodymi projektantami wnętrz, którzy do swoich projektów wnoszą powiew świeżości, nowoczesności, ciekawych, niebanalnych rozwiązań, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.

Projekty dostosowywane są do indywidualnych potrzeb, oczekiwań, jak również do samego projektu domu, rozmieszczenia pomieszczeń, ich metrażu. Ważne, aby pozostawić w domu wolną przestrzeń przy jednoczesnym umeblowaniu wnętrza, wyposażeniu go w to, co niezbędne.

Ciekawe rozwiązania i większe pole do popisu oraz manewru nasi projektanci mają przy wolnych, dużych przestrzeniach. Obecnie bardzo popularne są otwarte kuchnie na salon, który jest na tyle duży, że można spokojnie połączyć go z jadalnią oraz wydzielić kącik dla dzieci czy też znaleźć miejsce na regał z książkami, co utworzy nam mini biblioteczkę.

Opcji jest naprawdę bardzo wiele dlatego warto na samym początku porozmawiać, aby przekazać te najważniejsze informacje co do upodobań. Poniżej prezentujemy najciekawsze wnętrza.