Loading

Partnerzy

 MeyMey – to hurtownia budowlana, w której zaopatrujemy się w materiały budowlane bardzo dobrej jakości. Z hurtownią tą współpracujemy od początku naszej działalności i polecić możemy ją każdemu, nie tylko ze względu na wysoka jakość materiałów, ale także duży wybór oraz bardzo szybką, wręcz ekspresową dostawę.

 Jumxerix – sklep meblowy, który oferuje wyposażenie nowoczesne, funkcjonalne, w szerokiej gamie kolorystycznej do różnego rodzaju pomieszczeń. Znaleźć tam można meble do salonu, łazienki, kuchni, pokoju dziecięcego, sypialni. Co ważne, salon oferuje meble na wymiar.

 Excsoss – to dla nas świat różnorodnych farb, których nie można spotkać nigdzie indziej. Kolory głęboko nasycone, farby o tak dobrej konsystencji, że malowanie ścian jest przyjemnością, a już jedno pociągnięcie pędzlem daje bardzo dobry efekt.

 Podligex – jeśli szukamy płytek, paneli do nowego mieszkania to udajemy się tylko do tego miejsca. Ciekawe panele, solidne płytki o niebanalnej teksturze – to znaleźć można w tym sklepie, który na rynku działa już dziesięć lat. My już im zaufaliśmy.

 Kangamo – zielono wokoło domu powinno być, dlatego warto zajrzeć do tego sklepu ogrodniczego, który w swojej bogatej ofercie ma rośliny, trawę, drzewka, krzaczki, kwiaty, ale także akcesoria – ławki, stoliki, altanki.